Wypożyczalnia samochodów Gdynia

Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Auto- Bud Katarzyna Wawrzyniakul. Hodowlana 27 lok. 36, Gdynia880 209 409http://www.pomocdrogowatrojmiasto.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Ulanastkiewicz' Urszula Nastkiewiczul. Kleeberga 12 c lok. 7, Gdynia501 314 372brakbrak
As Car Wróblewski Łukaszul. Świętojańska, Gdynia790 017 270http://www.wypozyczalniasamochodowgdansk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SN Cars Szymon Nowakowskiul. Jantarowa 22 lok. 29, Gdyniabrakbrakbrak
MTS Marek Tarnackiul. Łużycka 2 lok. 10, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fly Toyul. Chwaszczyńska 170 c, Gdynia882 076 871http://www.flytoy.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klasycznie Marta Dawidul. Armii Krajowej 11 lok. 9, Gdyniabrakbrakbrak
'Alex' Wypożyczalnia Aleksandra Mrózul. Unruga 87, Gdynia530 401 496http://www.wypozyczalnia-alex.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Auto Skup Krzysztof Rosickiul. Małkowskiego 271, Gdynia730 706 663http://www.skupsamochodowgdynia.combrak
'Awis'ul. Wąsowicza 18 lok. 2, Gdyniabrakbrakbrak
Car - Express Sp. z o.o.ul. Morska 318, Gdyniabrakbrakbrak
EOS Sp. z o.o.ul. Kasztanowa 13 a, Gdyniabrakbrakbrak
Firma Samochodowa Dobruckiul. Horyda 15 (Pogórze), Gdynia58 625 50 72http://www.dobrucki.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Premium4rent Sp. z o.o.ul. Sportowa 8 b lok. 205, Gdyniabrakhttp://www.premium4rent.eubrak
Hagel Leanid Yareskaul. Senatorska 19, Gdyniabrakhttp://hagel.plbrak
'Industra' Sp. z o.o.ul. Pucka 112, Gdynia58 621 12 15http://www.industra.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ABC Zabezpieczeń Pogotowie Zamkowe Awaryjne Otwieranie Drzwi i Samochodów Montaż Zamkówul. Legionów 107, Gdynia570 982 982http://www.abc-zabezpieczen.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Auto-Darex' P.H.U. Przedsiębiorstwo Prywatne Dariusz Szczepańskiul. Hutnicza 1, Gdynia58 663 22 55http://www.autodarex.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Asapcar Polska Sp. z o.o.ul. Redłowska 52 lok. 3, Gdyniabrakbrakbrak
Baltic Car Fleet Sp. z o.o.ul. Narutowicza 3, Gdyniabrakbrakbrak
Kwiaciarnia Goździk i Upominki Maria Matejaul. Staniszewskiego 15 lok. U1, Gdynia501 253 114http://www.kwiaciarnie-gdynia.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'One Way' Angelika Szeferul. Wielkopolska 250 a, Gdynia535 301 401http://www.wypozyczalniasamochodowgdynia.info.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Puls Car Piotr Niecikowskiul. Piotrkowska 74, Gdynia516 698 726http://www.pulscar.plbrak
VRC Drywa Sp. z o.o. Sp.k.ul. Parkowa 2, Gdyniabrakbrakbrak
Maciej Puzowski i. Daks II. Family - Pharma Wspólnik Spółki Cywilnej III. 'Apteka Familijna IV. Apteka Serdeczna Wspólnik Spółki Cywilnej V. Apteka przy Klinice Wspólnik Spółki Cywilnej VI.Apteka Nowe Orłowo Wspólnik Spółki Cywilnejal. Zwycięstwa 239 lok. 1, Gdyniabrakbrakbrak
Neptumar Sp. z o.o.ul. Derdowskiego 7, Gdynia58 661 11 44http://www.neptumar.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Global Rent Girolamo Olivieroul. Wejherowska 14 lok. 10, Gdyniabrakbrakbrak
Mechanika Pojazdowa Marcin Krzyżanowskiul. Jesionowa 11, Gdynia58 624 81 73http://www.wydech.auto.w.interiowo.plbrak
'Auto-Fest' Firma Handlowo-Usługowaul. Olgierda 57, Gdyniabrakhttp://www.autofest.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'RED-LINE' Karol Wanselul. Chwarznieńska 140, Gdynia58 621 48 48http://www.redlineauto.plbrak

Czy wiedziałeś, że:

Licznik to standardowy element każdego współczesnego samochodu. Od kilkudziesięciu lat każda maszyna posiada wyświetlacze i zegary, najczęściej zlokalizowane za kierownicą, z których możemy odczytać przebieg pojazdu, jego aktualną prędkość, temperaturę silnika, obroty, poziom benzyny w baku i wiele innych danych. Jednak w początkach motoryzacji nie myślano o tego typu udogodnieniach, co okazało się kłopotliwe, gdy pod koniec drugiej dekady XX w. w USA zaczęły powstawać pierwsze wypożyczalnie samochodów. Ówczesne pojazdy nie posiadały licznika przejechanych kilometrów, ani prędkościomierza, nie mówiąc o bardziej skomplikowanych miernikach; w tej sytuacji po raz kolejny sprawdziło się porzekadło mówiące, że potrzeba jest matką wynalazków. Kreatywnością wykazał się niejaki Joe Saunders - przedsiębiorca z Nebraski, uważany za pomysłodawcę wypożyczalni samochodów. W wypożyczanym miejscowym biznesmenom Fordzie T zastosował pomysłowe rozwiązanie - umieścił w zbiorniku paliwa patyk z podziałką, umożliwiający pomiar ilości zużytego paliwa, a w konsekwencji ilości przejechanych kilometrów. To proste rozwiązanie umożliwiło mu wystawianie precyzyjnych (jak na tamte czasy) rachunków klientom, a w konsekwencji zadecydowało o wielkim sukcesie, jaki odniosła firma Saundersa.

Facebook