Wypożyczalnia samochodów Katowice

Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'Armada Fleet Management' S.A.ul. Waltera-Jankego 15 b, Katowice32 200 80 86http://www.armada-fm.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Zalas' Firma Handlowo-Usługowaul. Pukowca 19, Katowice602 711 119http://wypozyczalnia-zalas.pl/brak
Trinity Agnieszka Mikołajkoul. Hierowskiego 64 lok. 2, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aleksandra Uznańska Alex-Transul. Wiosny Ludów 56 a lok. 17, Katowicebrakbrakbrak
Auto-Centrum Ewaryst Nowinowskial. Roździeńskiego 188 b, Katowice32 781 00 49http://www.superakumulator.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Global Rent a Car'ul. Bytkowska 1 b, Katowice32 352 45 14http://www.rentcar.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Autorent24 Sp. z o.o. w Organizacjiul. Karłowicza 13 l. 7, Katowicebrakbrakbrak
'Izomag' Regeneracja Przekładni Kierowniczychul. Lompy 22 /8, Katowice601 491 147http://regeneracjaprzekladnikierowniczych.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Szastak Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Flotaul. Waltera-Jankego 13, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PANEK RENT A CARpl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1, Katowice509 811 211http://www.ipanek.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kolor Firma Handlowa Krzysztof Podbiołul. Stabika 42, Katowice32 206 68 84http://www.kolormotip.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pogotowie Ślusarskie w Katowicach 24h Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Montaż i Wymiana Zamkówul. Morcinka 11, Katowice532 532 745http://www.pogotowie-zamkowe-katowice-24h.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Grupa INO' Mariusz Orlińskiul. Chełmska 19 a, Katowice600 025 100http://www.inoauto.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
RentCar Sp. z o.o.ul. Karasiowa 44, Katowice537 471 055http://www.RentCamper.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
M.W.M. Cars Michał Kanusul. Ligocka 103, Katowice32 353 04 68http://www.mwmcars.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Auto Rent' Bogdan Szczygiełul. Sikorskiego 18, Katowicebrakbrakbrak
Hollain Dariusz Warsztat Samochodowyul. św. Pawła 14, Katowice32 253 60 94brakbrak
Auto Flota Wypożyczalnia Samochodówul. Chorzowska 108 /12, Katowice12 631 15 39http://www.autoflota.netTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
MISTOR Hale Namiotoweul. Działkowa 28, Katowice602 473 843http://www.mistor.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Dass' Dorota Strycharz Pracownia Reklamy Wizualnejul. Kaczeńców 3, Katowice501 252 876brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Geomark Danuta Maliszewskaal. Korfantego 68 /1, Katowice530 733 100http://autozastepcze.slask.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kangoor Grzegorz Markunasul. Wolnego 4 pok. 108, Katowice500 210 650http://www.kangoor.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Delux Wypożyczalnia Autolawet Samochodów Osobowych Pomoc Drogowa Patryk Domogała.ul. Nowy Świat 4 lok. 2, Katowice519 729 117http://deluxwynajem.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Arka Magdalena Wieczorekul. Staromiejska 6 lok. 10, Katowice602 633 390http://wynajemsamochodowkatowice.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Flag International Spedition Sp. z o.o.ul. Karliczka 25 /46, Katowice602 333 361http://www.fistransport.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Arem' Remigiusz Niedźwieckiul. Opolska, Katowice500 169 904http://www.limuzyny.arem.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych Jolanta Morawskaul. Wolności 90, Katowice32 252 72 66http://www.jolcar.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
P.P.U.H. B&S S.C. G. P. Bączykul. 1 Maja 2 a, Katowice32 259 75 49brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Dufał' Profesjonalne Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowaniaul. Gliwicka 234, Katowice505 532 607http://www.dufal.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'ABCO' S.C.pl. Szewczyka 5, Katowicebrakhttp://www.abco.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czy wiedziałeś, że:

Wielu fanów kina akcji marzyło nieraz, aby przejechać się którymś z filmowych samochodów – np. pojazdem należącym do Jamesa Bonda, Cadillakiem z filmów o Ojcu Chrzestnym, czy policyjnym Dodgem Monaco, którym po Ameryce podróżowali Blues Brothers. Nie jest to tak nierealne marzenie, jak mogłoby się wydawać, o czym przekonują powstające w różnych miastach świata wypożyczalnie samochodów nietypowych, oferujące kolekcję aut znanych z ekranu. W Polsce taką ciekawostką jest wypożyczalnia zlokalizowana w Piasecznie pod Warszawą. Stanowi ona dzieło grupy pasjonatów kina i motoryzacji, którzy stworzyli kolekcję ponad 70 aut oraz robotów stylizowanych na pojazdy występujące w znanych filmach - a zbiór wciąż się rozrasta. Wśród nich znajdziemy piękne amerykańskie klasyki, takie jak DeLorean znany z 'Powrotu do przyszłości', Cadillac Deville stylizowany na pojazd 'Pogromców Duchów' czy Ford Falcon przywodzący na myśl serię o Mad Maxie. To jednak nic w porównaniu z tak nieoczekiwanymi pojazdami, jak Taxi Benny ('Kto wrobił królika Rogera?'), lokomotywa Tomek z znanego serialu dla dzieci, van Żółwi Ninja, walec z Boba Budowniczego czy...auto Jaskiniowców. Jak pokazuje mazowiecka kolekcja, pasja w połączeniu z pomysłowością może doprowadzić do stworzenia czegoś naprawdę niezwykłego.

Facebook