Wypożyczalnia samochodów Katowice

Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Katarzyna Szastak Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Flotaul. Waltera-Jankego 13, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Flag International Spedition Sp. z o.o.ul. Karliczka 25 /46, Katowice602 333 361http://www.fistransport.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Autokary Czerwiński Transul. Józefowska 114 a/41, Katowice507 027 666http://www.czerwinskitrans.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rapid Car Sp. z o.o. w Organizacjiul. Jagiellońska 16 lok. 7, Katowicebrakbrakbrak
Sayio Sp. z o.o.al. Bolesława Krzywoustego 4 lok. 1, Katowicebrakbrakbrak
'Polspring' Sp. z o.o. PPHul. Zagrody 22, Katowicebrakbrakbrak
ABC Zabezpieczeń Pogotowie Zamkowe Awaryjne Otwieranie Drzwi i Samochodów Montaż Zamkówul. Leśnego Potoku 100, Katowice570 982 982http://www.abc-zabezpieczen.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pogotowie Zamkowe w Katowicach Dorabianie Kluczyul. Morcinka 11, Katowice532 532 745http://www.pogotowie-zamkowe-katowice.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ecotrans Budsystem Sp. z o.o.ul. Jana III Sobieskiego 11 lok. E6, Katowicebrakbrakbrak
RentCar Sp. z o.o.ul. Karasiowa 44, Katowice537 471 055http://www.RentCamper.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Myjnia Samochodowa Damian Łachul. Le Ronda 6, Katowice690 180 088brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Broncar Bronisława Kałwakul. Pola 93 lok. 10, Katowice506 282 312brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PANEK RENT A CARpl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1, Katowice509 811 211http://www.ipanek.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych Jolanta Morawskaul. Orzeszkowej 19, Katowice32 252 72 66http://www.jolcar.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Plastics Group Sp. z o.o.ul. Roździeńska 41, Katowice32 603 69 50http://www.plastics.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sixt Rent a Caral. Roździeńskiego 16, Katowice661 995 869http://pl.sixt.combrak
Auto Flota Wypożyczalnia Samochodówul. Chorzowska 108 /12, Katowice12 631 15 39http://www.autoflota.netTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sou Marzena Grzybowskaul. Łubinowa 25, Katowice519 162 267brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Holownik' S.C. Sławomir Fojcik Marcin Kołek Robert Frąckowiakul. Józefowska 6, Katowicebrakbrakbrak
MISTOR Hale Namiotoweul. Działkowa 28, Katowice602 473 843http://www.mistor.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Lambo' Bartosz Skowronekul. Uniwersytecka 13, Katowice517 489 545http://www.myjniasamochodowakatowice.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Medix Dorota Świętekul. św. Bronisławy 24 lok. 3, Katowice602 596 568brakbrak
Dokasacji.plul. Dąbrowskiego 22, Katowice505 455 611http://www.dokasacji.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katowickie Wodociągi S.A.ul. Obrońców Westerplatte 89, Katowice32 788 26 00http://www.wodociagi.katowice.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trinity Agnieszka Mikołajkoul. Hierowskiego 64 lok. 2, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
P.W. 'Fenix' S.C. Z. Duniec A. Jerchelul. Pukowca 25, Katowice501 303 959http://www.sonax.katowice.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'ABCO' S.C.pl. Szewczyka 5, Katowicebrakhttp://www.abco.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wnętrzak Monikaul. Mieszka I 5 lok. 113, Katowicebrakbrakbrak
Regeneracja Przekładni Kierowniczych Krupiński Krzysztof Warsztat Mechanicznyul. Warszawska 60, Katowice32 259 81 32http://www.regeneracjaprzekladnikierowniczych-katowice.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oriens Fleet Management Sp. z o.o.ul. Sowińskiego 46, Katowice32 205 32 12brakbrak

Czy wiedziałeś, że:

Istnieje mnóstwo firm oferujących wynajem pojazdów, a ich oddziały są zlokalizowane dosłownie wszędzie. Rozwój tej branży stał się bardzo gwałtowny w latach 50' XX w., jednak wcześniej stał w miejscu. Co było przyczyną nagłego boomu na wypożyczanie aut? Odpowiedzi dostarcza biografia Warrena Avisa - założyciela znanej obecnie na cały świat korporacji Avis. W latach międzywojennych wypożyczalnie samochodów działały głównie w dużych miastach i były nakierowane na zamożnych klientów - z tego względu rozwijały się powoli i nie doszło do ich upowszechnienia. Przełomowy okazał się rok 1947, kiedy to Avis, wykazując się niezwykłą przenikliwością i zrozumieniem potrzeb klienta, otworzył jako pierwszy na świecie wypożyczalnię samochodów na lotnisku. Mały punkt na lotnisku w Detroit, dysponujący początkowo trzema pojazdami, zaczął szybko przynosić niebotyczne dochody, co pozwoliło Avisowi na rozwinięcie firmy i podbój rynku krajowego, a następnie globalnego. Firma szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie stając się potentatem branży, a w latach 80' zaliczyła udany debiut na giełdzie. Wszystko to jednak byłoby niemożliwe, bez genialnego posunięcia Warrena Avisa, pokazywanego po dziś dzień wielu biznesmenom jako wzór do naśladowania.

Facebook