Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Spedor Kołodziej i Wspólnicy Sp.j.al. Rejtana 10 a, Rzeszów17 850 80 62http://www.spedor.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Allmax Agencja Reklamyul. Baczyńskiego 1, Rzeszów17 852 72 46http://www.allmax.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Auto 24 Karolina Szojaul. Zabłocie 14 lok. 64, Rzeszówbrakbrakbrak
Caro-Car S.C.ul. Krajobrazowa 3 lok. 23, Rzeszówbrakhttp://caro-car.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PANEK RENT A CARpl. Dworcowy 1, Rzeszów509 811 211http://www.ipanek.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Tomex' PPUH Jan Kaplitaul. Witolda 21, Rzeszów17 857 76 08brakbrak
Plastics Group Sp. z o.o.ul. 'Boya' Żeleńskiego 16, Rzeszów17 857 75 55http://www.plastics.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Siorek Robert Firma Budowlana 'Fransbud' Siorek Robertul. Jaworowa 4 lok.2, Rzeszów602 445 997brakbrak
Lux Marcel Aneta Hejnar-Chmielarskaul. Architektów 1 b, RzeszówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Siorek Tadeusz Bud-Trans Tadeusz Siorekul. Jaworowa 4 lok. 2, Rzeszówbrakbrakbrak
Rent Centerul. Lubelska 47 a, Rzeszów606 831 521http://www.rentcenter.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bil Car Łukasz Bilskiul. Liliowa 15, RzeszówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Auto-Błysk Myjnia Bezdotykowa Faustyna Woźniakul. Ustrzycka 149, RzeszówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Anmar' Sp. z o.o.ul. Załęska 98, Rzeszów17 852 64 44http://www.grupaanmar.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Res Motors' Sp. z o.o.al. Armii Krajowej 50, Rzeszów509 605 514http://www.prorent.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
InsektKiller Firma DDD Łukasz Kołodziejul. Krośnieńska 1, Rzeszów883 004 013http://www.insektkiller.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
InterPetro Sp. z o.o.ul. Przemysłowa 13, Rzeszów17 862 18 17http://www.interpetro.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Avisul. Zygmuntowska 9 a, Rzeszówbrakhttp://www.avis.plbrak
'Wojtek' Wojciech Wielgosal. Batalionów Chłopskich 4, Rzeszów732 742 479http://alternatory-wojtek.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Mago' Firma Usługowo-Handlowo-Marketingowa Małgorzata Koronaul. 'Boya' Żeleńskiego 16, Rzeszów502 908 288http://www.magocar.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kaba Bartłomiej Zalewskiul. Solarza 9 lok. 1, Rzeszów516 085 667brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Norstan' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Norbert Stańkoul. Dębicka 355, Rzeszów17 851 33 56brakbrak
IN - HALL - Namioty oraz Hale na WynajemRzeszów570 606 609http://www.in-hall.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
JDM Race Rent Sp. z o.o.ul. Jagiellońska 1 lok. 4, Rzeszówbrakbrakbrak
'El-Car' Zakład Handlowo-Usługowyul. Borowa 6, Rzeszów17 863 60 61http://www.republika.pl/el_carTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cargis Regatio Sp. z o.o. Sp.k.al. Rejtana 20, Rzeszówbrakbrakbrak
Zenit Sp. z o.o.ul. Łukasiewicza 8 a, Rzeszówbrakbrakbrak
De-Car Sp. z o.o. w Organizacjiul. Krośnieńska 17 lok. 9a, Rzeszówbrakbrakbrak
Agmot Roman Majchrowskiul. Słoneczna 4 lok. 13, Rzeszówbrakbrakbrak
'Sagra' Przedsiębiorstwo Handloweul. Słowackiego 24, Rzeszów17 852 16 91http://www.sagra.rzeszow.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czy wiedziałeś, że:

Wypożyczanie samochodów jest już codziennością dla biznesmenów, często podróżujących służbowo, ale i dla niekoniecznie zamożnych turystów. Jednak nie zawsze tak było, prekursorem tej gałęzi biznesu był amerykański handlarz nieruchomościami Joe Saunders. W jego pracy - podobnie jak to jest w przypadku wielu współczesnych przedsiębiorców - dużą rolę odgrywały podróże, które odbywał samochodem, najpopularniejszej ówcześnie (lata 1910 - 1920) marki Ford T. Rynek części zamiennych, czy usług mechanicznych był wówczas w powijakach, więc w momencie awarii silnika, Saunders stanął w obliczu poważnych problemów w prowadzeniu interesów. Wybawcą okazał się jeden z jego pracowników - posiadacz analogicznego Forda, który pożyczył swoją maszynę Saundersowi pod warunkiem zapłaty 6 centów za każdą przejechaną milę. Przedsiębiorca szybko doszedł do wniosku, iż jest to dobry pomysł na działalność gospodarczą i w 1916 r. zakupił używanego Forda T, którego wypożyczał lokalnym biznesmenom za opłatą, w wysokości 10 centów za przejechaną milę. W ten sposób w 1916 r. w Nebrasce powstała pierwsza na świecie wypożyczalnia samochodów.

Facebook