Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
J & w Glob Service Sp. z o.o. Sp. z o.o.ul. Mickiewicza 37 lok. 58, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kamil Świtalskiul. Narwik 22 d, Warszawabrakbrakbrak
FUN Phone Sp. z o.o. Sp.k.ul. Chałubińskiego 8, Warszawabrakbrakbrak
'Olimaj' FHU Anna Gąsłowskabrakbrakbrakbrak
'CARSED' Autoryzowany Serwis Volkswagen SEAT Skodaul. Łopuszańska 72, Warszawa22 300 22 22 w. 30http://www.carsed.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lombard BUMERANGul. Chłodna 35 /37, Warszawa698 677 257http://www.lombardbumerang.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Pietrzak Superiorul. Arki Bożka 4 lok. 33, Warszawabrakbrakbrak
Swierzaki.pl Internetowy Sklep Dziecięcybrakbrakbrakbrak
Green Wash Włodzimierz Chróścickiul. Stawki 2 parking Intraco poziom -1, Warszawa691 896 401http://greenwash.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rafdream Sp. z o.o.ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, Warszawa882 686 555brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VIP Class Drive Sp. z o.o.ul. Umińskiego 16 lok. 68, Warszawabrakbrakbrak
Mast Auto Maciej Staśkielul. Chrościckiego 83 lok. 240, Warszawa601 251 894brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Carexul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa22 650 31 37http://www.carex-transport.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa Nfm Sp. z o.o.ul. Ostrobramska 34, Warszawa22 517 93 00http://www.nfm.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Transmid Sp. z o.o.ul. Nowy Służewiec 1, Warszawa22 852 00 01http://www.transmid.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sz24h97 Sp. z o.o.ul. Łucka 15, Warszawabrakbrakbrak
VAN SERVICE & FLEET Sp. z o.o.ul. Żwirki i Wigury 2 b, Warszawa883 033 032http://www.vanfleet.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kliktrans Paweł Kliczekul. Bukowskiego 7 lok. 10, Warszawa606 639 317http://www.kliktrans.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hsk Fleet Sp. z o.o. Sp.k.ul. Renesansowa 7 B, Warszawabrakhttp://www.hskconsulting.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El Mara Piotr Telakowiecul. Złotej Wilgi 10 lok. 22a, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Pomerania Motors' Sp. z o.o.al. Solidarności 117, Warszawa22 652 58 06brakbrak
'Grażyna' Broker samochodowy Leasing i Finansowanieul. Siennicka 26, Warszawa502 422 981http://www.ksiegowosc-grazyna.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Carei' S.C.ul. Nakielska 4, Warszawa22 499 43 20http://www.carei.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radom Office Park Sp. z o.o. Sp.k.ul. Osiedlowa 9, Warszawa784 593 262brakbrak
A. T. Invest Sp. z o.o.ul. Jeziorowa 67 u lok. 8, Warszawabrakbrakbrak
Transbrok Sp. z o.o.ul. Miedziana 11 lok. 3, Warszawabrakbrakbrak
'Kelso' PHU Piotr Marciniakul. Międzyborska 48, Warszawa22 810 47 45http://www.kelso.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Auto-Pol Samborul. Wólczyńska 275, Warszawa501 447 645http://www.samborauto-pol.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sz24h362 Sp. z o.o.ul. Łucka 15, Warszawabrakbrakbrak
USA-CARS Stacja Obsługi Samochodów Amerykańskich Piotr Berusul. Ogrodnicza 9, Warszawa22 678 94 44http://www.usacars.auto.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czy wiedziałeś, że:

Licznik to standardowy element każdego współczesnego samochodu. Od kilkudziesięciu lat każda maszyna posiada wyświetlacze i zegary, najczęściej zlokalizowane za kierownicą, z których możemy odczytać przebieg pojazdu, jego aktualną prędkość, temperaturę silnika, obroty, poziom benzyny w baku i wiele innych danych. Jednak w początkach motoryzacji nie myślano o tego typu udogodnieniach, co okazało się kłopotliwe, gdy pod koniec drugiej dekady XX w. w USA zaczęły powstawać pierwsze wypożyczalnie samochodów. Ówczesne pojazdy nie posiadały licznika przejechanych kilometrów, ani prędkościomierza, nie mówiąc o bardziej skomplikowanych miernikach; w tej sytuacji po raz kolejny sprawdziło się porzekadło mówiące, że potrzeba jest matką wynalazków. Kreatywnością wykazał się niejaki Joe Saunders - przedsiębiorca z Nebraski, uważany za pomysłodawcę wypożyczalni samochodów. W wypożyczanym miejscowym biznesmenom Fordzie T zastosował pomysłowe rozwiązanie - umieścił w zbiorniku paliwa patyk z podziałką, umożliwiający pomiar ilości zużytego paliwa, a w konsekwencji ilości przejechanych kilometrów. To proste rozwiązanie umożliwiło mu wystawianie precyzyjnych (jak na tamte czasy) rachunków klientom, a w konsekwencji zadecydowało o wielkim sukcesie, jaki odniosła firma Saundersa.

Facebook