Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Randall Cars Sp. z o.o.ul. Saperów 21 lok. 18, Wrocławbrakbrakbrak
Torarent Sp. z o.o.ul. Suchardy 6 lok. 2, Wrocław507 555 676brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Express' Sp. z o.o. Sp.k. Wypożyczalnia Samochodówul. Graniczna 190, Wrocław71 712 25 55http://www.express.plbrak
Parys Paweł Ryplul. Grabiszyńska 241, Wrocław505 094 808http://www.parys-wroclaw.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Grenat' Grzegorz Matczyszyn Transport-Spedycja-Logistykaul. Woźnicza 28, Wrocław504 469 544brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Teide Finance Sp. z o.o.ul. Ametystowa 1 lok. 4, Wrocławbrakbrakbrak
Placimyzaszkody.pl Piotr Kisielewiczul. Władysława Jagiełły 3 lok. 45, Wrocławbrakhttp://placimyzaszkody.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Volvia Sp. z o.o.ul. Hubska 44 -48, Wrocław666 212 299http://www.volvia.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mobilna Obsługa Pojazdów Dariusz Świstakul. Piwna 16 lok. 7, Wrocławbrakhttp://mobilnanaprawa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nyskibus Sp. z o.o. Sp.k.ul. Leszczyńskiego 4 lok. 29, Wrocławbrakbrakbrak
F.H.U. Julita Filtry Cząstek Stałychul. Armii Ludowej 11, Wrocław71 325 19 19http://www.dpf-fap.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Patron Distribution Sp. z o.o.ul. Świdnicka 39, Wrocławbrakbrakbrak
Flota Rental Sp. z o.o.ul. Połbina 1 g lok. 7, Wrocławbrakbrakbrak
AR-System -Wypożyczalnia aparatów tlenowychul. Jabłeczna 30, Wrocław728 945 874http://www.tlenoterapia-domowa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Itmed Service Sp. z o.o.ul. Borowska 283 B, Wrocław71 750 46 20brakbrak
Hybrid Serwisul. Irysowa 31, Wrocław888 418 141http://www.hybrid-serwis.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Auto-Max Sp. z o.o.ul. Skrzydlata, Wrocławbrakbrakbrak
Elpi Elżbieta Bałdych Piotr Gradus Sp. Jawnaul. Rybnicka 72, Wrocław71 750 63 00http://www.elpi.wroclaw.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Szczechul. Stabłowicka 119 d lok. 2, WrocławbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PANEK RENT A CARul. Graniczna 190, Wrocław509 811 211http://www.ipanek.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Veraton Sp. z o.o.ul. Gwiaździsta 62 lok. 12/2, Wrocławbrakbrakbrak
Ikama.pl Sp. z o.o.ul. Orłowicza 18 lok. 7, Wrocław791 010 825brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nostarcarul. Obrońców Poczty Gdańskiej 19 b, Wrocław695 024 745http://www.nostarcar.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Auto Maxi Spółka Jawna W. Pomykała A. Grabczyk-Rozwadowskaul. Żmigrodzka 185, Wrocław71 352 99 10http://www.automaxi.wroclaw.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wiącek Magdalena P.H.U. HOL-MAXul. Litewska 4, Wrocław880 849 507http://www.hol-max.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gum-Serwisul. Estońska 2, Wrocław71 357 63 10http://www.autoklim.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Happy Drive 24 - Wypożyczalnia Samochodówul. Graniczna 190, Wrocław123 124 126http://www.happydrive24.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Plus GPS Q4B' Sp. z o.o. Sp. K.ul. Ostrowskiego 13, Wrocław71 307 09 00brakbrak
'Ramzes Jarosław Lisowski'ul. Szparagowa 8 /4, Wrocław601 738 275http://www.ramzes.wroclaw.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tani-Wynajem Mariusz Jaworskiul. Łęczycka 13 lok. 13, Wrocławbrakhttp://taniwynajem.wroclaw.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czy wiedziałeś, że:

Wielu fanów kina akcji marzyło nieraz, aby przejechać się którymś z filmowych samochodów – np. pojazdem należącym do Jamesa Bonda, Cadillakiem z filmów o Ojcu Chrzestnym, czy policyjnym Dodgem Monaco, którym po Ameryce podróżowali Blues Brothers. Nie jest to tak nierealne marzenie, jak mogłoby się wydawać, o czym przekonują powstające w różnych miastach świata wypożyczalnie samochodów nietypowych, oferujące kolekcję aut znanych z ekranu. W Polsce taką ciekawostką jest wypożyczalnia zlokalizowana w Piasecznie pod Warszawą. Stanowi ona dzieło grupy pasjonatów kina i motoryzacji, którzy stworzyli kolekcję ponad 70 aut oraz robotów stylizowanych na pojazdy występujące w znanych filmach - a zbiór wciąż się rozrasta. Wśród nich znajdziemy piękne amerykańskie klasyki, takie jak DeLorean znany z 'Powrotu do przyszłości', Cadillac Deville stylizowany na pojazd 'Pogromców Duchów' czy Ford Falcon przywodzący na myśl serię o Mad Maxie. To jednak nic w porównaniu z tak nieoczekiwanymi pojazdami, jak Taxi Benny ('Kto wrobił królika Rogera?'), lokomotywa Tomek z znanego serialu dla dzieci, van Żółwi Ninja, walec z Boba Budowniczego czy...auto Jaskiniowców. Jak pokazuje mazowiecka kolekcja, pasja w połączeniu z pomysłowością może doprowadzić do stworzenia czegoś naprawdę niezwykłego.

Facebook